Lenka Lindaurová
Režisérka
Narozena 1960 v Mělníku, žije v Praze. Vystudovala pražskou pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Je nezávislá výtvarná publicistka, kurátorka řady významných výstav, autorka vítězné ideové koncepce Expo 2010 Šanghaj, výkonná ředitelka společnosti Jindřicha Chalupeckého. Režírovala středometrážní dokumentární film pro Českou televizi Cena Jindřicha Chalupeckého (Cineart TV Prague, Česká televize). V minulosti působila jako kurátorka a předsedkyně Odborné komise Galerie Václava Špály v Praze a šéfredaktorka několika časopisů, věnujících se domácí i zahraniční kulturní scéně.
Braňo Pažitka
Kameraman
Narozen 1974 v Bratislavě, žije v Praze. Po střední elektrotechnické škole a po nedokončeném geologie absolvoval obor kamera na bratislavské VŠMU. Ve studiu stejného oboru pokračoval na pražské FAMU. Jako kameraman spolupracuje převážně na dokumentárních filmech – z mezinárodně oceněných filmů jsou to například: Jan Vladislav (režie K. Krusová, 2003), Prodáno (režie L. Králová, 2005), Rádio Kebrle (režie Z. Durdil, 2006), Ráno (režie J. Lívanec, 2006), Ztracená dovolená (režie L. Králová, 2006), Hormonální akvárium (režie T. Tara, 2007), Ivetka a hora (režie V. Janeček, 2008), 80 dopisů (režie V. Kadrnka, 2011).
Jan Daňhel
Střihač
Narozen 1971 v Praze, kde žije. Autor fotografií k publikaci Krajina a revoluce. Střihač, filmař, FAMU, člen Skupiny českých a slovenských surrealistů a spoluzakladatel o. s. Argentum Vivum. Je autorem mnoha samostatných fotografických výstav, mezi jinými cyklu Vědecký rozhovor (s J. Sádlem), publikuje v časopise Analogon. Mezi celovečerní filmy, které stříhal, patří například: Divoké včely, Štěstí, Venkovský učitel (režie Bohdan Sláma), Romin, Účastníci zájezdu, Václav (režie Jiří Vejdělek), Vaterland, Hlava-ruce-srdce (režie David Jařab), Bye bye Shanghai (režie Jana Boková), Pokoj v duši (režie V. Balko), Nebe, peklo (režie David
Jakub Jurásek
Zvukař
Narozen 1983 v Pardubicích, žije v Praze. Po absolvování Vyšší odborné školy filmové vystudoval Vysokou školu umělecko-průmyslovou v Praze. Působí také jako kameraman a hudební skladatel. Mezi filmy a seriály, které zvučil, patří například: Hranice (režie Martin Kopp, 2006), Příběhy domů (režie Andrea Culková, 2007), Krásná Praha Olympijská (režie Andrea Culková, 2007), Ulovit miliardáře (režie Tomáš Vorel, 2009), Neobyčejné životy (režie Ladislav Trojan, 2009), Včely letěly krásně (režie Karel Čtveráček, 2009), 13. komnata Elišky Kaplické (režie Jakub Wagner, 2009), Malostranské povídky (režie Jakub Wagner, natáčí se).